Strona na sprzedaż: info@plackowo.pl

Nasza oferta

Do wypieku każdego ciasta wkładamy mnóstwo serca. Ciasta dla dzieci na zamówienie w:
Poznaniu i Warszawie.

Ciasta dla dzieci

Specjalnie dla naszych pociech przygotowaliśmy ciasta, torty oraz babeczki które wyprodukowane są według sprawdzonych receptur, z najlepszych oraz najzdrowszych składników.

Większość dzieci uwielbia słodycze, zamiast ograniczać im dostęp do słodyczy nauczmy dziecko wybierać odpowiednie produkty.
ciasta dla dzieci - tort czekoladowy
Tort czekoladowy
Nasze pociechy uwielbiają czekoladę w każdej postaci. W takim szczególnym dniu jak urodziny pozwólmy naszym pociechą wybrudzić buźkę czekoladą aby w tym wyjątkowym i ważnym dla nich dniu uśmiech był widoczny cały czas.
ciasta dla dzieci - tort tęcza
Tort tęcza
Zróbmy małym szkrabom niespodziankę w postaci pysznego tortu tęcza. Poprośmy naszego małego odkrywcę o pomoc przy krojeniu ciasta. Z pewnością kolory ciasta przypadną mu do gusty i będzie o swoich przeżyciach długo opowiadał.
ciasta dla dzieci - tort truskawkowy
Tort truskawkowy
Nasze pociechy uwielbiają truskawki. Gdy zobaczą takie ciasto będą przez kilka kolejnych nocy o nich śniły. Już nie wspomnę tutaj o smaku kremu który mieści się w torcie. Same pyszności. Tort wypiekany jest ze świeżych jaj, jak również z najwyższej jakości mąki, truskawki pochodzą od polskich hodowców.
ciasta dla dzieci - torcik kokosowy
Tort kokosowy
Czy ktoś się oprze takiemu tortowi? Dziewczynką kojarzy się z białą suknią na weselu lalki Barbie. Tort podobny jest z wyglądu do Tortu Malibu ale tutaj nie ma alkoholu. Przepis powstawał kilka miesięcy aby smakował naszym największym skarbom.
ciasta dla dzieci - ciasteczkowe lizaki
Ciasteczkowe Lizaki
Są bardzo popularne w Stanach, moda na cake pops, czy inaczej ciastka na patyczkach zawitała również do nas. Takie lizaczki zrobią furorę na niejednej urodzinowej i nie tylko imprezie.

Ciasta dla dzieci na zamówienie w: Poznań, Warszawa