Strona na sprzedaż: info@plackowo.pl

Nasza oferta

Do wypieku każdego ciasta wkładamy mnóstwo serca. Torty okolicznościowe na zamówienie w:
Poznaniu i Warszawie.

Torty okolicznościowe

Torty okolicznościowe są miłą niespodzianką dla naszych bliskich z różnych okazji. Najczęściej nasi bliscy odparowywani są tortami z okazji urodzin, imienin, komunii, obrony pracy magisterskiej, Dnia Matki, oraz przeróżnych ważnych uroczystości rodzinnych.

Torty deserowe: torty biszkoptowe, ucierane, z masą lub bitą śmietaną można zamówić zarówno z okazji goszczenia ważnych dla nas osób. Coraz popularniejszy trend w sferze biznesowej to darowanie tortów za podpisany kontrakt, za miłą współpracę lub na zakończenie współpracy.

W swojej ofercie mamy torty dziecięce, torty okolicznościowe, jak również torty weselne.
torty okolicznościowe - Piña colada
Tort Piña colada
Piña colada to połączenie ananasów, likieru kokosowego wraz z serem risotta i sera mascarpone przekładany biszkoptem.
torty okolicznościowe - Stracciatella
Tort Stracciatella
Stracciatella to tort składający się z dwóch rodzajów biszkoptów, połączony z musem wiśniowym i bitą śmietaną dają naszemu podniebieniu prawdziwą rozkosz.
torty okolicznościowe - Cappuccino
Tort Cappuccino
Tort Cappuccino o smaku tiramisu to wyśmienity tort na puszystym spodzie, nasączonym kawą espresso i włoskim likierem amaretto. Przekładany pysznym kremem mascarpone i posypany grubą warstwą kakao. Na samą myśl o tym torcie cieknie ślinka.
torty okolicznościowe - Szwarcwaldzki
Tort Szwarcwaldzki
Tort Szwarcwaldzki z czekoladowym biszkoptem, wiśniami i bitą śmietaną. Aromat z wiśniami podgrzewamy z alkoholem nasączamy i na wierzchu tortu na bitą śmietanę układamy.
torty okolicznościowe - Tort Malibu
Biały Tort Malibu
Biały Tort Malibu z likierem i białą czekoladą. Malibu z zimną śmietanką mieszamy i pod trzy warstwy kwadratowego tortu rozcierajmy, na wierzchu wiśniami koktajlowymi, płatkami kokosa bogato urozmaicamy.
torty okolicznościowe - Tort Marcepanowy
Tort Marcepanowy
Tort Marcepanowy powstaje z połączenia idealnie dobranych składników takich jak migdały, wody różanej, likieru Amaretto, brązowego rumu oraz aromatu migdałowego.

Torty na zamówienie w: Poznań, Warszawa