Strona na sprzedaż: info@plackowo.pl

Nasza oferta

Do wypieku każdego ciasta wkładamy mnóstwo serca. Torty weselne na zamówienie w:
Poznaniu i Warszawie.

Torty weselne

Każdy marzy o tym, aby jego wesele należało do udanych i aby było początkiem czegoś naprawdę cudownego okresu w życiu jak małżeństwo.

Dlatego Plackowo pragnie zaoferować Państwu wyjątkowe torty weselne. Torty weselne przygotowywane są w różnych smakach w zależności od Państwa upodobania. Każdy tort przygotujemy na taką liczbę porcji, jak Młoda Para sobie tego zażyczy.
torty weselne - Tort miłość
Tort miłość
Mamy przyjemność zaoferować Państwu tort przyrządzony z myślą o miłości która Was połączyła. Tort powstaje na bazie truskawek i szampana. Dodatkowo tort posiada cudowną niespodzianką dla gości będzie piękne serce, które pojawia się po rozkrojeniu tortu.
torty weselne - Tort pięterko
Tort pięterko
Wesele, to jedno z najszczęśliwszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Najważniejszym aktorem, podczas uroczystej inauguracji, jest krojenie tortu weselnego uznawane przez wielu gości jako udane wejście na nową drogę życia. Dla tych z Państwa którzy marzą o torcie piętrowym przygotowaliśmy tort piętrowy dostępny tylko w smakach kremowych.
torty weselne - Tort czarnuszek
Tort czarnuszek
Wspólne krojenie tortu oznacza początek nowego, wspólnego życia i jest pierwszym obowiązkiem wobec samych siebie, a zarazem obietnicą na wspaniałą przyszłość. Dla tych którzy lubią czekoladę przygotowaliśmy tort czekoladowy.
torty weselne - Tort niespodzianka
Tort niespodzianka
Tort ten kryje w swoim wnętrzu tęczę. Z pewnością na twarzach wszystkich gości zawita piękny uśmiech gdy zobaczą co kryje się w głębi tortu. Wszystkie Panie na przyjęciu nawet te, które zawsze są na diecie nie odmówią skosztowania tego intrygującego wypieku.

Torty weselne na zamówienie w: Poznań, Warszawa