Strona na sprzedaż: info@plackowo.pl

Nasza oferta

Do wypieku każdego ciasta wkładamy mnóstwo serca. Ciasta świąteczne na zamówienie w:
Poznaniu i Warszawie.

Ciasta świąteczne

Okres świąteczny czy to Święta Wielkanocne czy Bożego Narodzenia dla wielu Pań kojarzy się z godzinami stania w kuchni i robieniem wypieków i sprzątaniem. My pragniemy, aby każde święta były dla Państwa rodzinną uroczystością. Dlatego to właśnie dla Was Plackowo pragnie pomóc i wyręczyć każdego, kto chciałby, aby święta były wesołe i radosne.

W naszej ofercie posiadamy tradycyjne wypieki świąteczne takie jak mazurki, pierniki, makowce oraz pierniczki.
ciasta świąteczne - Mazurek
Mazurek
Mazurek to typowe ciasto Wielkanocne, wypiekane jest raz do roku. Jest to cienkie ciasta z dużą ilością bakalii i słodkich mas: kajmakowej, czekoladowej, czy kwaskowych np. pomarańczowej.
ciasta świąteczne - Piernik
Piernik
Piernik miód prosto z pasieki podgrzewamy, poczym z imbirem, cynamonem, kardamonem oraz goździkami i anyżem mieszamy a na wierzchu orzechami włoskimi układamy.
ciasta domowe - Serniki
Serniki
Dostępne rodzaje serników: Sernik na czarnym lądzie, Sernik new york, Sernik z rosą, Sernik z brzoskwiniami, Sernik na zimno, Sernik w kropki, Czekoladowy sernik. Krówka mleczko dała gdy kuchareczka spód układała, serkiem zalała, parę chwil odczekała i się pysznie zajadała.
ciasta świąteczne - Pierniczki
Pierniczki
Pierniczki coraz częściej na świątecznych stołach widziane i w zachwyt gości wprawiają, gdy domownicy o ich wałkowaniu i kształtach rozmawiają a w międzyczasie w domu cudny zapach nadają.
ciasta świąteczne - Makowiec
Makowiec
Makowiec - mąkę z cukrem i jajami zagniatamy a w sam środek masę makową układamy i wesołe rureczki zawijamy.
ciasta świąteczne - Babka wielkanocna
Babka wielkanocna
Babka wielkanocna - jaja z cukrem ucieramy i delikatnie mąki przesiewamy. W falowanej blaszce wypiekamy i lukrem polewamy.
ciasta świąteczne - Keks
Keks
Keks to rodzaj ciasta którym ważną rolę odgrywają odpowiednie bakalie: rodzynki, migdały daktyle, skórka pomarańcza i cytryny wraz z orzechem laskowym cienko pokrojone z ciastem mieszamy a następnie lukrem cytrynowym i migdałami przystrajamy i na środku stołu świątecznego na miłego spojrzenia teściowej ustawiamy.

Ciasta świąteczne na zamówienie w: Poznań, Warszawa