Strona na sprzedaż: info@plackowo.pl
Klient 1
COFERNIK
Kawiarnia Cofernik to świeżutka kawa speciality palona w najlepszych polskich palarniach, czekolada na gorąco - herbata - soki - domowe wypieki a to wszystko podane przez ludzi pełnych pasji :) Przyjdź z dziećmi! Mamy dla nich specjalny kącik i kilka wyjątkowych smakołyków :)
Klient 2
FIT BAR
Nawet najlepsza dieta, może nie dostarczyć wszystkich potrzebnych składników w przypadku dużego obciążenia, jakiego doświadczamy w dużym stresie. Rozwiązaniem tych problemów jest suplementacja. Specjaliści FIT doradzą Ci jakie suplementy warto przyjmować przy Twojej diecie, celu treningowym, w jakiej ilości i w jakim czasie.

ciasto-2
Zmieniałem pracę i chciałem na pożegnanie przynieść ciasto. Skorzystałem z oferty Plackowo i byłem bardzo zadowolony. Nie musiałem prosić dziewczyny, żeby mi upiekła ciasto, w cukierni nie stałem w kolejce po w-z, które i tak już każdemu bokiem wychodzą, a każdy na taki bosko wyglądający domowy placuszek jak na zdjęciu ma zawsze ochotę.
Łukasz - 31 lat, Poznań
ciasto-1
Przeszłam poważna operację po której każdy chciał mnie odwiedzić w domu. Nie miałam siły ani ochoty na stanie w kuchni dlatego skorzystałam z oferty Plackowo. Zamówiłam ciasto cappuccino. Było naprawdę przepyszne a do tego ładnie przystrojone. Każdy myślał, ze sama piekłam.
Magda - 28 lat, Swarzędz
ciasto-3
Przed minionymi świętami wielkanocnymi miałam remont w domu, więc nie miałam czasu na wypieki. Dlatego pod namową córki skorzystałam z oferty Plackowa. Przyjechały do nas dzieci z wnukami i byłam przez wszystkich podziwiana, że dałam sobie radę z remontem i przygotowaniem wszystkiego na święta. Dlatego polecam tym, którzy chcą zrobić dobre wrażenie.
Wanda - 55 lat, Poznań